İnşaat & Taahhüt

Endüstriyel Yapılar, Okul, Hastahane, Otel, Alışveriş Merkezleri ve Konut Projeleri

Tetri Grup

Hakkımızda

Tetri Grup,   Geçmişi 1997 yılına uzanan çoğunlukla yurt dışı orta ölçekli inşaat projeleri ve ahşap dekorasyon ugulamalarından kazanmış  olduğumuz şahsi ve alt yüklenici iş tecrübelerimizin birikimleri ile 2015 yılı Şubatında Düzce de kurulmuş bir aile şirketidir.

Şirketimizin faaliyet alanları İnşaat Taahhüt, Ahşap Dekorasyon Tasarım ve uygulama, Alüminyum Yapı Sistemleri ve Dış Ticaret dir.

Kuruluşumuzdan itibaren prensiplerimizden ve değerimizden ödün vermeden, artan kalitemiz ile sürekli büyümenin haklı gururunu yaşıyoruz. Yasalara ve etik kurallara daima riayet ederek; çalışanlarımızın ve toplumumuzun ekonomik ve sosyal gelişmesine katkıda bulunmayı hedeflemekteyiz. Yine hammaddeden bitmiş ürüne kadar beraber olduğumuz çözüm ortağı firmalarımızın aynı anlayış ve potansiyel içerisinde olması bu durumun başka bir kanıtı olarak karşımıza çıkmaktadır.

Stratejik yatırım planları ile uzun vadede, ülkemizin kalkınma hamlesine katkıda bulunmak ve lider sanayi kuruluşları arasında daimi yer almak kararlılığı içerisindeyiz. Kaliteyi, insan odaklılığı ve inovasyonu ön planda tutan anlayışımız, bizi hep “tercih ve tavsiye edilen” konumunda tutacağına inancımız tamdır.

Vizyon -Misyon

Misyonumuz

Nitelikli yaşam ve çalışma alanları inşa ederken; vicdani, manevi ve evrensel değerlerden sapmadan tüm paydaşlarımızın hayallerinin gerçekleşmesine katkı sağlarız.

Vizyonumuz

Dünya’nın her noktasında proje ve uygulama yapabilecek yapıyı oluşturarak, her zaman tercih ve tavsiye edilen bir firma olmak.

Sertifika ve Referans Mektupları

Referanslarımız